Regał do biura, gabinetu i salonu

Każde biuro, urząd czy punkt obsługi klienta potrzebują mebla do przechowywania akt, dokumentów oraz akcesoriów biurowych. Pomoże w tym ten model, który łączy w sobie praktyczne funkcje regału oraz szafki. Ma on pięć pojemnych półek oraz parę drzwiczek, które można umieścić w dolnej lub górnej części. Niezależnie od konfiguracji zasłaniają one trzy z dostępnych półek. Prosty, a zarazem elegancki design sprawia, że mebel ten pasuje także do salonu czy gabinetu w domu prywatnym.

Regał wykonany został w stylu nowoczesnym – będzie pasować do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, a także skandynawskich i klasycznych. Warto podkreślić, że zawiasy drzwiczek wyposażono w cichy domyk, co znacznie zwiększa komfort użytkowania mebla. Ma on kolor naturalnego drewna, a drzwiczki są o ton jaśniejsze. Wymiary całości to 80 × 37 × 202, 5 cm.

Regał doskonale odnajdzie się w przestrzeni biurowej w otoczeniu podobnych mebli. Może także znaleźć swoje miejsce w innego rodzaju pomieszczeniu, w towarzystwie mebli drewnianych lub mających kolorystykę imitującą drewno.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 54.65 kg
Do pobrania