Regał Space Office - pojemny i wygodny

Szukasz klasycznego regału biurowego? Regał Space Office pozwoli Ci wygodnie uporządkować dokumenty i akcesoria biurowe. W końcu porządek to gwarancja efektywności i skupienia w miejscu pracy! Stylowy design sprawia, że regał ładnie się prezentuje i dodaje wnętrzu nowoczesności.

Regał Space Office posiada symetryczną budową. Centralną część stanowią dwie szuflady z prowadnicami o cichym domyku - to dobre miejsce na drobne przedmioty, których nie chcesz mieć na wierzchu, jak długopisy, zszywacz czy zapas innych artykułów biurowych. W górnej i dolnej części regału znajdują się cztery wysokie półki, na których wygodnie ustawisz segregatory i teczki.

Wysokiej jakości płyta laminowana w kolorze dąb artisan jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania, dzięki czemu regał długo będzie wyglądać jak nowy mimo eksploatacji. Stylowy kolor laminatu nadaje mu nowoczesnego charakteru.

Regał Space Office to przykład klasycznego i funkcjonalnego mebla biurowego, dzięki któremu wygodnie zorganizujesz swoją przestrzeń pracy.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 53.85 kg
Do pobrania