Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Nowoczesne regały

122 Produkty
styl: Nowoczesny
-40%
regał Tetrix
-36%
regał Kaspian
-41%
regał Holten
-40%
regał Tetrix
-38%
regał Malcolm
-42%
szafka Go
599,- 1039,-
-42%
regał Namek
-14%
regał Memphis
-41%
regał Malcolm
-42%
regał Gent
-41%
regał Ruso
-30%
regał Flames
-45%
regał Balder
-42%
regał Laval
-42%
regał Fever
-42%
regał Namek
-40%
regał Timon
-41%
regał Heda
-42%
regał Fever
-41%
regał Kada
-42%
regał Rodes
-40%
regał Tetrix
-39%
regał Alameda
-42%
regał Ruso
-42%
regał Executive

Regały pokojowe to takie meble, które sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu mieszkania. Salon, jadalnia, sypialnia czy pokój dziecka - nowoczesne regały wszędzie pomogą w utrzymaniu porządku, wyeksponowaniu pamiątek oraz podkreśleniu aranżacji. Jednak nie wszystkie są takie same. W brw.pl przygotowano ich szeroki wybór, dzięki czemu możesz znaleźć swój wymarzony regał.

Nowoczesny regał do nowoczesnego mieszkania

To właśnie między innymi regały - obok innych mebli - umożliwiają aranżację każdego pomieszczenia mieszkania w stylu nowoczesnym. Czyli - praktycznym, bez bogatych zdobień, ale zarazem cechującym się prostą estetyką. Jest to mebel, który kojarzy się przede wszystkim z miejscem na książki, ozdoby, pamiątki czy zdjęcia w ramkach, ale są także modele regałów dające większą pojemność i pozwalające na ukrywanie zawartości. Takie meble wyposażone są w szuflady i zamykane szafki, w których można przechowywać ubrania, rzeczy, z których korzystasz jedynie okazyjne czy też ważniejsze dokumenty.

Nowoczesne regały dostępne są zazwyczaj w kolorze białym. Nic jednak dziwnego, ponieważ nowoczesne aranżacje preferują jasne barwy, więc te przeznaczone do salonu i sypialni meble mają najczęściej takie właśnie kolory. Ale nie musisz koniecznie decydować się na białe regały - brw.pl oferuje Ci także wykonane w jasnych odcieniach drewna czy nawet srebrne. Wybór zależy wyłącznie od Twoich upodobań.

Warto dodać, że interesująco wyglądają regały nowoczesne mające barwę główną przełamaną innymi kolorami - na przykład biały korpus i fronty ze złotymi półkami lub blatem. Takie połączenia są niezwykle estetyczne.

Regały nowoczesne w brw.pl - designerskie, klasyczne, a może surowe?

Choć nowoczesne regały to jedna kategoria, każdy dostępny w niej model ma nieco inny charakter. Na przykład regały metalowe cechuje pewna surowość w połączeniu z solidnością. Jeśli zdecydujesz się na regał w kolorze będącym jasnym odcieniem drewna, pomieszczenie zyska mebel kojarzący się z mieszkaniami w stylu klasycznym i skandynawskim. Lubisz nietypowe rozwiązania? Regały wiszące sprawią, że książki i inne przedmioty będą wydawać się unosić nad podłogą.

W sprzedaży znajdziesz także regały nowoczesne zamykane. Meble te przypominają szafy, ale składające się z samych półek. To dobry pomysł do mniejszych mieszkań, gdy nie masz wystarczającej przestrzeni na przechowywanie ubrań, a nie chcesz robić garderoby z salonu. Inny ciekawy pomysł to regał, który ma podświetlane półki - upodobnia go to do witryny i daje niezwykle estetyczny efekt.

Za nowoczesne regały wysokiej jakości nie musisz przepłacać

Wszystkie znajdujące się w ofercie brw.pl regały nowoczesne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przekłada się to na ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia - niezależnie od tego, czy kupujesz regał do salonu na ozdoby, czy do sypialni na książki, możesz mieć pewność, że będziesz korzystać z niego przez lata.

Pamiętaj jednak, że do nowoczesnego regału warto dobrać także inne meble w tym stylu - jak łóżka, stoły czy szafy. Znajdziesz je także w ofercie brw.pl. Wszystkie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, więc jeśli podoba Ci się styl nowoczesny - zobacz ofertę i zamów wybrane meble już dzisiaj!