Salaterka Berlotti, czarna – niezastąpiona do przekąsek na co dzień i na przyjęcie

Czarna salaterka Berlotti to coś, co powinno znaleźć się w każdej kuchennej szafce. Trudno o bardziej uniwersalne i wielofunkcyjne naczynie w kuchni. Możemy w niej podać nie tylko ulubioną sałatkę lub surówki do drugiego dania, ale również owocową galaretkę z zatopionymi w niej owocami i bitą śmietaną. Potrawy słodkie i wytrawne, a czasem drobne przekąski – oto, do czego może się nam przydać salaterka.

Salaterka jest nie tylko użyteczna, ale także bardzo ładna. Pasuje do różnych aranżacji stołu, a najbardziej do klasyki i glamour.

Wykonana z dobrej jakości ceramiki salaterka Berlotti jest bardzo wytrzymała, choć wygląda delikatnie. Ma klasyczny, okrągły kształt. Połączenie czarnej całości z ozdobnym złotym paskiem wokół brzegu naczynia daje piękny kolorystyczny efekt, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. Wysokość salaterki to 15 cm. Najlepiej myć ją ręcznie.

Salaterka Berlotti doskonale prezentuje się w otoczeniu naczyń z tej samej kolekcji. Komplet czarnych salaterek może być również doskonałym pomysłem na prezent.

Wymiary
Długość 14,5 cm
Szerokość 6,5 cm
Średnica 15 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania