Salaterki Puzzle - nowość na Twoim stole

Chcesz wprowadzić stylowy kontrast do klasycznie zastawionego stołu? Organizujesz przyjęcie i szukasz niebanalnych sposobów podania przekąsek i sosów? A może po prostu lubisz nowoczesne, nieoczywiste kształty naczyń? Jeśli udzielone przez Ciebie odpowiedzi są twierdzące, koniecznie zobacz salaterki Puzzle, które odmienią wygląd Twojego stołu.

Wszystko za sprawą oryginalnego designu z przypominającymi puzzle falowaniami. Dzięki nim salaterki uzupełniająco na siebie nachodzą, tworząc intrygujące kształty. Nie mniej atrakcyjnie wyglądają stojąc nie w skupieniu, ale w pewnej odległości od siebie. Wysokiej jakości, przejrzyste szkło, z którego je wykonano ukazuje i uatrakcyjnia wygląd umieszczonych wewnątrz owoców i przekąsek. Frajda ustawiania i oryginalność aranżacji gwarantowana!

Szklane salaterki świetnie wyglądają zarówno w towarzystwie innych szklanych przedmiotów, jak i tych wykonanych z porcelany czy drewna. Ożywiają wygląd klasycznie zastawionego stołu oraz znakomicie współpracują z nowoczesnymi aranżacjami. Mogą stać się oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby. Długość: 12,8 cm, szerokość: 10,4 cm.

Wymiary
Długość 12,8 cm
Szerokość 10,4 cm
Waga 0.93 kg
Do pobrania