Piękny zapach w każdej szafie

Wielokrotnie borykamy się z problemem nieświeżego a wręcz przykrego zapachu w naszej szafie. Tym samym nasze ubrania nie pachną najlepiej i często czujemy się w nich po prostu niekomfortowo. Szukamy wiele możliwości z pomocą, których możemy ten problem rozwiązać. Stosujemy zapachy, odświeżacza, sięgamy po sok cytrynowy, lecz niestety nie przynosi to dobrych efektów. Szafa odzyskuje piękny zapach, ale zaledwie na kilka dni. Po tym czasie, znów pojawi się mdły i nieprzyjemny zapach. Jednakże my mamy doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że nasze ubrania wyjęte z szafy zawsze będą pięknie pachnieć.


Wystarczy włożyć saszetkę

W ofercie naszego sklepu każdy klient ma możliwość zakupu saszetki, dzięki której jego szafa odzyska świeżość. Jest to saszetka zapachowa Zanzibar, z pomocą której wnętrze każdej szafy, czy też komody będzie przyjemnie i świeżo pachnieć. Dzięki temu, że zastosujesz produkt, jakim jest saszetka zapachowa Zanzibar wnętrze szafy wypełni się wyjątkowym aromatem, a nim także przesiąkną nasze ubrania. Warto wspomnieć, że zapach saszetki jest także bardzo trwały, albowiem utrzymuje się przez kilka tygodni, dlatego nie musimy wciąż wymieniać saszetki na nową.

Pamiętać jednak należy, że na trwałość zapachu wpływa kilka czynników. Są to rozmiar pomieszczenia, w jakim umieszczona jest saszetka zapachowa do szafy, a także od cyrkulacji powietrza. Sposób użycia jest banalnie prostyJeśli chcemy cieszyć się wyjątkowo świeżym zapachem w naszej szafie wystarczy włożyć saszetkę, a sposób jej użycia na pewno nie dostarczy nam żadnych kłopotów. Wystarczy zdjąć foliową torebkę i umocować saszetkę za pomocą taśmy klejącej. Produkt ten znakomicie nadaje się do każdego rodzaju szafy. Możemy umieścić ją, więc zarówno w szafie, komodzie, jak i w półce, w której przechowujemy bieliznę czy też pościel.

Zanzibar - wymiary
Waga 0.01 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał inny