Schładzacz do wina Garden – do serwowania zimnych trunków w domu i w plenerze

Temperatura podania wina ma ogromny wpływ na to, jaki smak i aromat poczujesz po skosztowaniu trunku. Niższej temperatury wymagają też wina białe i różowe, ale nawet wina czerwone nie powinny być serwowane, kiedy mają temperaturę dwudziestu kilku stopni. Te oraz inne zalecenia kiperów pomoże Ci spełnić schładzacz do wina Garden.

Cooler wykonany z polipropylenu świetnie sprawdzi się w ogrodzie lub na pikniku – lekkie i nietłukące wiaderko zapewnia maksymalną wygodę przy użytkowaniu poza domem. Dwa duże uchwyty ułatwiają przenoszenie pełnego pojemnika, a specjalnie zaprojektowany kształt pozwala wyeksponować butelkę. Pastelowa szata graficzna z napisem „Cold drinks” sprawia, że wiaderko do chłodzenia alkoholu świetnie wpisuje się w luźną atmosferę domówki czy garden party. Cooler występuje w pięciu soczystych odcieniach do wyboru – podczas składania zamówienia napisz, jaki wzór mamy wysłać.

Wieczór we dwoje przy lampce wina, spontaniczna impreza, a może wakacyjny grill z zimnymi drinkami? Wiaderko do lodu przyda się podczas tych i wielu innych towarzyskich sytuacji, gdy chcesz szybko schłodzić alkohol albo musisz utrzymywać jego właściwą temperaturę przez dłuższy czas.

Garden - wymiary
Wysokość 33 cm
Waga 0.39 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen