Ściereczki czyszczące uniwersalne z detergentem – szybkie sprzątanie bez wysiłku

Uwielbiasz, kiedy w Twoim domu aż lśni, ale utrzymanie perfekcyjnej czystości jest trudne i absorbujące? W takim razie zdradzimy Ci prosty sposób na sprzątanie – ściereczki czyszczące uniwersalne. Wyjmujesz nawilżaną ściereczkę, przecierasz brudną lub zakurzoną powierzchnię i gotowe!

Jedno opakowanie to aż 80 ściereczek, dzięki którym z łatwością zaprowadzisz porządek w domu i firmie. Ściereczki czyszczące zawierają płyn, który myje i odświeża. Ułatwiają zachowanie w czystości mebli, blatów, podłóg (gresu, terakoty, paneli), ścian pokrytych glazurą, ceramiki łazienkowej, dodatków i dekoracji z tworzyw sztucznych. Ściereczki nasączane są delikatne dla powierzchni, a jednocześnie skutecznie usuwają brud, plamy i kurz.

W domu możesz posprzątać na setki różnych sposobów, mniej lub bardziej czasochłonnych. Ale na wyjeździe nie masz takiej możliwości, dlatego warto mieć przy sobie ściereczki czyszczące z płynem. Nie potrzebujesz wody ani detergentu, aby zadbać o higienę stołu czy umywalki. Wystarczy przetrzeć ściereczką brudną powierzchnię i po umyciu wyrzucić ją do kosza. Opakowanie nie zajmuje wiele miejsca, dlatego zawsze zabieraj je ze sobą na kemping czy dalekie wojaże.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 0.395 kg
Do pobrania