Ścierka kuchenna Cook&Fun - niezbędna w każdej kuchni

Gotowanie może być czystą przyjemnością - zwłaszcza jeśli otoczysz się ładnymi i praktycznymi akcesoriami, które pomogą Ci zachować porządek w kuchni. Dobrym przykładem jest ścierka kuchenna Cook&Fun, którą polubisz za funkcjonalność i stylowy wygląd.

Ścierka w kolorze pudrowego różu dodaje wnętrzu subtelności i kobiecego charakteru. Wzór współgra z trendami skandynawskimi i nowoczesnymi, a przy tym jest na tyle popularny, że możesz go powtórzyć także w innych dodatkach. Ważna jest również tkanina - to ścierka kuchenna bawełniana, więc dobrze chłonie wilgoć i jest przyjazna dla skóry. Duży kawałek materiału (65 x 45 cm) pozwala na bardzo różnorodne zastosowanie, także poza kuchnią.

Jeśli ściereczka ma służyć do wycierania rąk lub naczyń, możesz przechowywać ją na relingu kuchennym albo po prostu przewiesić przez uchwyt piekarnika. Istnieją też specjalne wieszaki na ręczniki, które można zamontować pod blatem roboczym. Duża ścierka bawełniana przyda Ci się również do nakrywania wyrastającego ciasta czy podawania pieczywa w ozdobnym koszu.

Wymiary
Długość 65 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.065 kg
Do pobrania