Serwetki 3-W - zrób wrażenie na swoich gościach

Estetycznie złożone serwetki robią wrażenie podczas wielu uroczystości. Możesz je ułożyć w klasyczną kopertę, a także wachlarz, czy też inne fantazyjne kształty. Co jednak, jeśli nie masz na to czasu, a zależy Ci na tym, by osiągnąć oryginalny efekt? Wówczas sięgnij po serwetki stołowe z oryginalnym nadrukiem. One same w sobie, nawet rozłożone na płasko zrobią wrażenie na ważnym dla Ciebie gościu – na tej jednej wyjątkowej osobie.

Przygotowujesz dla niej kolację? O jej romantyczną oprawę pomoże Ci zadbać nie tylko pyszne wino do posiłku czy bukiet kwiatów w wazonie, ale również tak niepozorny szczegół jak serwetki. Papierowe serwetki zdobione nadrukiem róży przypominającym efekt 3D pięknie ozdobią stół. Z uwagi na podwójne zdobienie – motyw róży oraz geometryczne rozety w tle, świetnie uzupełnią one klasyczną, gładką zastawę w stonowanych kolorach. Nie lubią one konkurencji w postaci zbyt wielu wzorów.

Serwetki 3-W są nie tylko praktyczne – oprócz tego, że zabezpieczą one ubrania przed niechcianymi plamami, stworzą klimat i wyraźnie zaakcentują Twoje uczucia. W opakowaniu mieści się 20 sztuk.

3-W - wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Waga 0.118 kg
Do pobrania