Serwetki Duni - gustowny dodatek do posiłku

Jeśli cenisz funkcjonalność i elegancję, potrzebujesz specjalnie dobranych serwetek. Wytrzymałość i styl powinny być Twoim priorytetem w poszukiwaniach. Prosty, ale oryginalny wzór Serwetek Duni z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Pastelowy wzór przypomina artystyczne plamy naniesione pędzlem. Kompozycja jest uporządkowana, co nadaje szyku i elegancji. Takie serwetki obiadowe będą idealnym dodatkiem do potraw każdej kuchni świata.

Pasują zarówno do domowego obiadu, jak i bardziej formalnych okazji. Z nimi doskonale przygotujesz się zarówno na rodzinnego śniadania, jak i oficjalnego przyjęcia.

Trzywarstwowy papier zapewni Tobie i Twoim gościom maksymalną higienę w czasie posiłku. Szybko zetrzesz nimi każdą plamę, niezależnie od rodzaju.

Serwetki Duni o wymiarach 33 x 33 cm świetnie współgrają z obrusami o stonowanych kolorach w odcieniach różu lub błękitu. Dopasują się także do klasycznych, białych nakryć. Jeśli chcesz dodatkowo dobrać elementy zastawy, wybierz pastelowy kubek ombra w kolorze blue.
Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Waga 0.114 kg
Do pobrania