Serwetki 3-w Flix Greige – delikatny niuans eleganckiego nakrycia

Czy zdarzyło Ci się przygotować efektowne nakrycie stołu, ale zapomnieć o dobranych kolorystycznie serwetkach? Zwykłe białe są wprawdzie uniwersalne, jednak nie mają w sobie nic wyszukanego. Jeśli chcesz zadbać o każdy szczegół na stole, zawczasu wybierz papierowe serwetki 3-w Flix Greige.

Stonowana kolorystyka serwetek pozwala użyć ich w eleganckiej aranżacji, w której dominują przytulne i ciepłe odcienie. Oprócz miłego dla oka wybarwienia, serwetki skuszą Cię ładnym nadrukiem liści paproci. Poza aspektem dekoracyjnym uczestnicy posiłku docenią także ich wytrzymałość. Serwetki papierowe 3-warstwowe są mocne i dobrze chłoną wilgoć, dzięki czemu Twoi goście z przyjemnością będą z nich korzystać. Dzięki standardowemu rozmiarowi 33x33 bez problemu umieścisz je w serwetniku. W jednej paczce znajduje się 20 sztuk.

Szarobeżowe serwetki wspaniale prezentują się na tle obrusa o wyraźnej strukturze włókien (np. z lnu, juty, surówki), utrzymanego w palecie kolorów ziemi. Jeśli masz stół z litego drewna, nie zakrywaj go w całości, a jedynie rozłóż na środku wąski bieżnik. Serwetki Flix Greige pasują także do nakrycia w ciepłym odcieniu bieli, wówczas postaraj się o beżowe podkładki pod talerze.

Flix Greige - wymiary
Szerokość 33 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał papier