Serwetki 3-w Soccer Field – na urodzinowy stół dla miłośnika futbolu

Urządzasz przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Zapewne masz już wszystko zaplanowane – gości, tort, prezenty… A co z dekoracjami? Oprócz balonów, konfetti i proporczyków, pamiętaj również przybraniu stołu. Jeśli solenizant jest małym fanem futbolu, wykorzystaj ozdobne serwetki 3-w Soccer Field.

Na imprezie urodzinowej dziecka wszyscy grają do jednej bramki, wszak najważniejsza jest radość jubilata. Serwetki z nadrukiem boiska piłkarskiego z pewnością zachwycą malucha i jego gości – wystarczy włożyć je do serwetnika, a i tak zrobią niemałe wrażenie. Jak przystało na serwetki trójwarstwowe, przetrwają nawet wycieranie małych rączek ubrudzonych czekoladowym tortem. Są bardzo wytrzymałe i chłonne, więc pomogą również przy rozlanym napoju. W jednym opakowaniu znajdziesz 20 sztuk serwetek 33x33.

Jeśli chcesz wykorzystać serwetki Soccer Field w aranżacji urodzinowego stołu, zadbaj o adekwatny anturaż. Zamiast zwykłego obrusu użyj foliowego (plamoodpornego) obrusu imitującego murawę boiska. Dodaj też papierowe talerzyki z motywem piłki lub ulubionego piłkarza dziecka. Tym sposobem nakrycie będzie zgodne z zainteresowaniami malucha, a przy okazji unikniesz kosztownych zniszczeń.

Soccer Field - wymiary
Szerokość 33 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał papier