Serwetki Duni – to Ci się na pewno przyda!

Delikatne, wielowarstwowe, pasujące do każdej zastawy serwetki papierowe Duni nadają się nie tylko do wykwintnych kolacji, przyjęć okolicznościowych czy podczas pikników rodzinnych. To jedno z tych akcesoriów, których będziesz używać właściwie każdego dnia. Właśnie dlatego zawsze warto mieć ze sobą zapas nawet kilku opakowań.

Serwetka Duni ma ciekawą barwę, którą można określić jako zmieszany beż z brudnym różem. To bardzo wdzięczny kolor, który choć nie jest typową bielą, to jednak wciąż jest odcieniem nienachalnym i niejaskrawym. Ze względu na delikatny materiał serwetki Duni możesz w łatwy sposób złożyć w żagiel albo wachlarz i ozdobić w ten sposób talerz.

Stonowany odcień serwetek papierowych Duni sprawia, że idealnie będą komponować się one z białym obrusem, nowoczesną zastawą czy też babciną porcelaną. Jeżeli męczy Cię już zwykłe nakrycie stołu – jest to jedno z lepszych i tańszych rozwiązań, aby Twój stół przestał być nudny. Możesz tym drobnym akcentem całkowicie odmienić wystrój Twojej kuchni czy też salonu.

Duni - wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 24 cm
Waga 0.052 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał papier