Skrzynia ogrodowa – wytrzymały schowek na narzędzia

Na zabawki, tekstylia, narzędzia ogrodnicze i inne elementy aranżacji ogrodu – skrzynia ogrodowa zmieści wszystko to, czego potrzebujesz do pracy i do relaksu. Projektanci zadbali o to by skrzynia oddawała piękno plecionki rattanowej, a przy tym cechowała się zwiększoną odpornością.

Skrzynia ogrodowa o wymiarach 115x56x58 cm to optymalne miejsce na przechowywanie nie tylko narzędzi ogrodowych, ale też donic, koców i składanych krzeseł. Dzięki skrzyni możesz mieć je zawsze pod ręką. Mobilność skrzyni zapewniają kółka, w które została wyposażona. Zmęczona po pracy w ogrodzie, a może odwiedziły Cię dzieci lub wnuki? Możesz przygotować miejsca siedzące na wieku skrzyni.

Czy sprawdzi się tylko na zewnątrz? Nie, designerska skrzynia do ogrodu wpisze się także w wystrój garażu, warsztatu lub patio. Wykonana z tworzywa sztucznego jest odporna na opady deszczu, wysoką temperaturę, promienie UV i korozję. Dzięki temu, mimo ustawienia jej na zewnątrz będzie zachwycała swoim wyglądem przez długie lata. Skrzynia utrzymana w kolorystyce latte wpisze się w zielone aranżacje ogrodu.

Jak o nią dbać? Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką z odrobiną detergentu.


Cechy szczególne mebla:
• Skrzynia ogrodowa z miejscem do siedzenia
• Łatwe przenoszenie
• Kolor latte/czekolada
•Tworzywo
• Przeznaczona na poduszki,meble ogrodowe,narzędzia
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
FDD 1006B - wymiary
Głębokość 118,8 cm
Szerokość 61,5 cm
Wysokość 62,5 cm
Waga 10.5 kg
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał plastik