Słój Kalle – dba o świeżość kuchennych produktów

Przezroczysty słój Kalle sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Może być używany do przechowywania produktów sypkich, jak cukier, sól, kawa, przyprawy. Możesz przesypać do niego produkty z uszkodzonego opakowania na przykład makaron, ryż, kaszę. Słój Kalle zabezpiecza produkty przed wietrzeniem i zachowuje je w idealnym stanie, świeże, aromatyczne. Zabezpiecza dostęp do nich przed owadami takimi jak mole i kurzem. Słój sprawdzi się także jako pojemnik na płatki kosmetyczne czy proszek do prania w łazience. Jest bardzo uniwersalny.

Słój Kalle jest wykonany z wysokiej klasy szkła bezołowiowego. Jego ściśle dopasowane, nietypowe wieczko jest jednocześnie delikatną ozdobą. Wieczko jest drewniane. Słój ma dość klasyczny kształt bez ozdób. Kolory słoja to transparentny i naturalne drewno. Pojemność wynosi 350 ml.

Będzie świetną ozdobą w kuchni i jadalni, szczególnie jeśli stawiasz na drewno i posiadasz w kuchni drewniane półki. Wystarczy przesypać różne produkty spożywcze do kilku takich słoi, a twoja kuchnia zyska na charakterze.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Pojemność 500ml
Waga 0.32 kg
Do pobrania