Słój Kalle 880 ml – praktyczna ozdoba w kuchni i jadalni

Uniwersalny słój Kalle 880 ml to doskonała alternatywa dla plastikowych pojemników i przechowywania produktów w papierowych opakowaniach. Przede wszystkim słój Kalle jest szczelny, dzięki czemu trzymane w nim rzeczy pozostają świeże i aromatyczne. Przyprawy i kawa nie tracą intensywnego zapachu, a produkty typu kasza, ryż czy makaron są zabezpieczone przed kurzem i owadami. Jeśli w kuchni stawiasz na drewno i urządzasz ją na styl klasyczny, skandynawski lub rustykalny, słój z drewnianą nakrętką będzie idealną ozdobą.

Słój Kalle 880 ml został wykonany z bezołowiowego szkła i drewna bukowego. Drewniane wieczko jest bardzo szczelne, szklana część słoja ma dość klasyczny kształt. Wieczko stanowi ciekawą, dyskretną ozdobę całości. Kolory słoja – transparentny i drewno bukowe. Pojemność to 880 ml.

Ten pojemny słój to praktyczna i funkcjonalna ozdoba. Możesz dokupić kilka takich w różnych kształtach. Nie tylko rozwiąże się problem braku miejsca na przyprawy, sól itp., ale półki w kuchni zyskają także nowe oblicze.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 15 cm
Pojemność 880ml
Waga 0.48 kg
Do pobrania