Słomki do napojów na każdą okazję.

Nieodłącznym elementem każdej dobrej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych, są oczywiście drinki. Najlepiej zaś smakują te, przyrządzane w wysokich szklankach. W takich naczyniach bez trudu zmieści się zarówno mieszanka cieczy o różnych smakach i aromatach, jak i kostki lodu. Jednak drinki nie były by drinkami, gdyby nie ozdabiające je słomki, często podawane wraz z parasolką, bądź ozdobione plasterkiem soczystego owocu.


Czy coś się rozlało?

Zazwyczaj picie napoju w takiej dużej szklance, jest dość ryzykowne. Szczególnie wtedy, gdy wokół jest mnóstwo ludzi. Wystarczy lekkie, niespodziewane szturchnięcie, by pyszny napój znalazł się w jednej chwili na drogiej odzieży lub na równie kosztownym obrusie. Taki drobny incydent może sprawić, że ktoś poczuje się niekomfortowo ze względu na powstałe plamy. Natomiast słomki do napojów, zwłaszcza te bez kolanka, bardzo dobrze sprawdzają się w takich właśnie sytuacjach. Napój można zawsze trzymać na blacie, a nie w ręce, co znacznie zmniejsza ryzyko rozlania drinku.


Dzieci uwielbiają słomki!

Niezależnie od tego, czy przygotowuje się imprezę dla dużych, czy dla małych smakoszy wszelkiego rodzaju napojów, warto pamiętać o dodatkach. Często okazuje się, że dzieci bardzo chętnie dadzą się skusić na pyszny sok przygotowany w domu, jeśli zostanie podany razem ze słomką. Nie da się ukryć, iż ten dodatek wzbudza zwykle pozytywne skojarzenia, więc stanowi doskonały niezbędnik w każdej kuchni. W dodatku można podawać słomkę tak do zimnych, jak i do ciepłych napojów, a ich elegancki wygląd jest dodatkowym atutem.

Do pobrania