Słomki do picia – niezastąpione na domowych imprezach

Urządzasz imprezę na powitanie lata? A może zapraszasz przyjaciół na tropikalne drinki? Na takie okazje warto mieć w kuchennej szafce dekoracyjne słomki do napojów – dzięki takim detalom goście szybko wczują się w swobodną atmosferę domowej imprezy.

Nie korzystasz ze słomek z troski o środowisko? Bez obaw – to słomki papierowe, dzięki czemu są łatwe w utylizacji i przyjazne dla naszej planety. Kolorowe rurki z etykietką przedstawiającą owoc lub zwierzę to gotowa dekoracja drinka czy soku. Kwaśna cytryna, soczysty arbus, różowy flaming czy tukan z wielkim dziobem – każdy może wybrać własny obrazek, dzięki czemu nikt nie pomyli swojego napoju ze szklanką innego gościa.

Dzieci kochają imprezy tematyczne – wykorzystaj słomki do picia, aby podkreślić klimat przyjęcia dla dzieci w egzotycznym stylu. Zadbaj o to, aby motywy ze słomek pojawiły się również na balonach, girlandach i serwetkach. Zestaw przyda się również na imprezie dla dorosłych – słomki będą doskonałą dekoracją dla wakacyjnych drinków typu Pina Colada, Mojito czy Tequila Sunrise.

Do pobrania