Słuchawki PEWTER BUXTON – dla wymagających melomanów

Szukasz słuchawek, które pozwolą Cię się rozkoszować wysokiej jakości dźwiękiem niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz? Wyposaż się w słuchawki PEWTER BUXTON z modułem bluetooth v4.1, które sprawiają, że słuchanie muzyki jest wygodne i bezprzewodowe. Od teraz, kiedy biegniesz na autobus, nie musisz się przejmować wystającymi kablami, którymi mógłbyś o coś zaczepić.

Bezprzewodowe słuchawki posiadają baterię o pojemności 110 mAh, która pozwala na pracę urządzenia nawet przez 8 godzin. Dzięki tak długiemu czasowi pracy słuchawki sprawdzą się podczas intensywnych treningów, maratonów, wycieczek, podróży. Osoby aktywne fizycznie, uprawiające sport na świeżym powietrzu, docenią wodoodporną właściwość słuchawek.

Nowoczesne słuchawki sprawiają, że zarządzanie połączeniami jest niezwykle wygodne i komfortowe. Urządzenie umożliwia głosowe wybieranie i odrzucanie połączeń. Dzięki temu, że akcesorium wspiera profile A2DP, to dobiegający ze słuchawek dźwięk jest w jakości stereo, a głosy rozmówców są wyraźne.

Yenkee Pewter Buxton - wymiary
Waga 0.078 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne