Słuchawki SILVER BUXTON – wygoda w słuchaniu muzyki

Kable to zmora każdego melomana, któremu ulubiona muzyka towarzyszy w tramwaju, autobusie, metrze. Wystarczy nieopatrznie zahaczyć przewodem słuchawkowym o klamkę, aby doszło do katastrofy. Dlatego słuchawki SILVER BUXTON nie posiadają przewodów, tylko moduł bluetooth v4.1, który gwarantuje zasięg sygnału do 10 metrów. Nie musisz wyjmować z kieszeni smartfona, aby zmieniać utwory w playliście. Możesz to zrobić za pomocą panelu, w jaki wyposażone są słuchawki.

Wyjątkowo niska waga słuchawek (13,8 g) czyni je idealnym towarzyszem bliskich i dalekich podróży. Możesz je schować do kieszeni kurtki, plecaka podręcznego czy saszetki. Białe słuchawki wyróżniają się klasą szczelności IP03, dzięki czemu możesz ich używać w trakcie deszczu czy podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Nowoczesne słuchawki cechują się nie tylko znakomitymi parametrami, ale i stylowym designem. Panel sterowania dźwiękiem oraz przewód łączący końcówki słuchawek są utrzymane w białej, uniwersalnej kolorystyce. Metalowe akcenty dodają produktowi nieco eleganckiego charakteru.

Yenkee Silver Buxton - wymiary
Waga 0.082 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne