Sofa Aruba BIS – nowoczesna i funkcjonalna

Jeżeli wybrałeś już meble skrzyniowe do swojej aranżacji, gromadzisz niezbędne dodatki i tekstylia, to pozostał już tylko wybór mebla wypoczynkowego. Weź pod uwagę metraż pomieszczenia, tak aby wybrany mebel nie przytłoczył wnętrza. Dobrym rozwiązaniem jest sofa Aruba BIS, która zachwyca stylem i funkcjonalnością.

Podczas codziennego użytkowania docenisz przede wszystkim komfort, jaki zapewnia nowoczesna sofa. Siedzisko i funkcja spania zostały wyposażone w podwójne sprężynowanie (sprężyny kieszeniowe i sprężyny faliste) oraz wysokiej jakości piankę, przez co mebel jest bardzo wygodny. Podparcie pleców zapewniają dwie duże poduszki oparciowe z pianki ciętej, przez co dopasowują się do krzywizn ciała. Do dyspozycji masz 2 poduszki podłokietnikowe, na których możesz oprzeć ramiona lub wykorzystać je do podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Sofa z funkcją spania rozkłada się szybko i łatwo dzięki automatowi wspomagającemu. W ten sposób zyskujesz równą i dużą powierzchnię spania o wymiarach 144x194 cm. Pojemnik na pościel sprawdzi się w przechowywaniu kołdry, poduszek, ale również zabawek czy sezonowych dekoracji.

Nie sposób pominąć kwestii wyglądu. Sofa do salonu prezentuje się zjawiskowo dzięki licznym pionowym przeszyciom na siedzisku i oparciu. Takie wykończenie sprawia, że sprawdzi się w aranżacjach w stylu nowoczesnym i glamour.

Kompaktową sofę Aruba BIS możesz postawić naprzeciwko kominka, telewizora lub dużego okna tak, by móc podziwiać widok rozpościerający się za nim. To doskonałe rozwiązanie na stylową aranżację salonu, gabinetu czy przestrzeni komercyjnej, jak loggia hotelowa.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Duża i równa powierzchnia spania sprawdzi się w każdym domu
• Pojemnik na pościel- łatwe przechowywanie
• Sprężyny kieszeniowe gwarantują wysoką wygodę i komfort uytkowania
• Ozdobne przeszycia na siedzisku i oparciu
Wymiary
Głębokość 99 cm
Szerokość 194 cm
Wysokość 95 cm
Do pobrania