Kanapa Omega 4 – mnogość poduszek oparciowych

Jak urządzić niewielkie pomieszczenie tak, aby było maksymalnie komfortowe i praktyczne, żeby go jednocześnie nie zagracić? Kanapa Omega 4 z funkcją spania i pojemnikiem na pościel stworzy miejsce do wypoczynku dla Ciebie i Twoich bliskich. .

Nie da się ukryć, że w meblu wypoczynkowym najważniejszy jest komfort jaki zapewnia. Za to odpowiada profilowanie siedziska i oparcia oraz ich wypełnienie. W prostej kanapie Omega 4 znajduje się mieszanka pianki i sprężyny bonell w siedzisku i materacu, więc w całej powierzchni spania.

Miękkie poduszki oparciowe wypełnione pianką stanowią doskonałe oparcie dla pleców, które docenisz podczas długich maratonów filmowych, spotkań z przyjaciółką lub swobodnego relaksu z książką. Liczne poduszki oparciowe i dekoracyjne możesz finezyjnie ułożyć tworząc ciekawe, różnorodne kompozycje.

Kanapa z funkcją spania rozkłada się dzięki automatowi wspomagającemu. To dzięki niemu jednym ruchem uzyskasz powierzchnię spania równą 141x195 cm. Taka przestrzeń pozwoli wyspać się Tobie i Twojemu partnerowi. Pojemnik na pościel to doskonałe miejsce do magazynowania kołdry i poduszki oraz kompletu poszewek.

Nawet małe przestrzenie zasługują na odrobinę wygody. Kompaktowe wymiary kanapy Omega 4 sprawdzą się nawet przy niewielkim metrażu, co sprawia, że możesz praktycznie zagospodarować kawalerkę lub pokój młodzieżowy, w którym warto oszczędzać każdy metr.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Ozdobne przeszycia
• Wygodne siedzisko
• Zdejmowane poduszki oparciowe-zwiększona powierzchnia użytkowania
• Sprawnie i lekko działający mechanizm wspomagający rozkładanie-wygoda rozkładania
• Łatwy dostęp do pojemnika

Wymiary
Szerokość 195 cm
Wysokość 74 cm
Głębokość 92 cm
Waga 78 kg
Do pobrania