Sosjerka Paris - elegancji sposób na podanie sosu

Elegancko podane potrawy, szczególnie dania mięsne, często serwowane są w towarzystwie sosu, którego ilość każdy powinien dobrać sobie sam. Jeśli szukasz naczynia, które w praktyczny i elegancki sposób ułatwi serwowanie sosu to z pewnością sosjerka Paris przypadnie Ci do gustu. Klasyczny kształt i delikatny motyw dekoracyjny naniesiony patyną dodadzą każdemu stołowi subtelnej elegancji.

Porcelanowa sosjerka w kolorze kości słoniowej z dodatkiem patynowego wzoru najlepiej będzie prezentować się w towarzystwie zastawy Paris lub gładkich naczyń porcelanowych w tym samym odcieniu. W zestawieniu z klasycznym, białym obrusem będzie stanowić aranżację świątecznego i niedzielnego stołu.

Dekoracyjna sosjerka to element zastawy, który co prawda nie zawsze będzie gościł na Twoim stole, ale bez wątpienia warto go mieć, aby uniknąć sytuacji, w której do pięknie zakrytego stołu jesteś zmuszona podać sos w naczyniu niepasującym do reszty nakryć. Sosjerka Paris wykonana jest z wysokiej klasy porcelany, dlatego będzie Ci służyć w niezmienionym kształcie przez lata.

Wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 12,5 cm
Pojemność 350ml
Waga 0.4 kg
Do pobrania