Spot Ball – dobry kierunek oświetlenia

Urządzasz ultranowoczesne mieszkanie, ale nie możesz dobrać oświetlenia? Do takich wnętrz pasują lampy punktowe, które pozwalają na zabawę światłem i doświetlanie wybranych elementów wystroju – pożądany efekt zapewni Ci spot Ball.

Ta 4-płomienna lampa z prostokątną podsufitką i kulistymi reflektorkami koresponduje z nowoczesnymi trendami, w których dominują nietuzinkowe, mocno zgeometryzowane formy. Spot Ball to metalowa konstrukcja o wykończeniu satynowym, z chromowanymi detalami – dzięki takiemu połączeniu całość prezentuje się wręcz futurystycznie. Warto zwrócić uwagę na ruchome uchwyty kloszy, za pomocą których możesz ustawiać światło zależnie od potrzeb. Do lampy dołączone są 4 żarówki LED GU10 5W zapewniające nastrojowe światło o ciepłej barwie (320 Lm, 2700 K).

High-tech, industrialny, minimalistyczny – w tych stylach lampa sufitowa Ball sprawdzi się najlepiej. Szczególnie dobrze prezentuje się we wnętrzach obfitujących w takie materiały jak szkło, szczotkowana stal, chrom i aluminium.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania