Spot Ball Concrete – designerskie oświetlenie przestronnych wnętrz

Szukasz oświetlenia, które podkreśli oryginalne dekoracje w wystroju salonu lub jadalni? Lubisz sięgać po nowoczesne, ciekawe wzornictwo? W takim razie spot Ball Concrete powinien znaleźć się w Twoim mieszkaniu. Jego nasada jest wykonana z betonu, który jest materiałem niezwykle wyrazistym i budzącym ciekawość.

Oryginalny spot posiada trzy źródła światła, za pomocą których możesz rozjaśnić każdy zakamarek pomieszczenia. Wykorzystaj spot, aby wyeksponować autorską aranżację salonu lub jadalni, np. interesujący kolor ścian, obrazy ulubionego malarza, galerię rodzinnych zdjęć. Do spotu dobierz oświetlenie główne utrzymane w podobnym stylu, aby stworzyć harmonijny estetycznie efekt. Może to być lampa wisząca z miedzianym kloszem lub industrialny żyrandol.

Szukasz elementów wystroju wnętrz, których użytkowaniem możesz się cieszyć przez długi czas? Designerski spot jest propozycją dla Ciebie. Jego nasada jest wykonana z betonu, natomiast trzy źródła światła znajdują się w metalowych, solidnych oprawach.

Wymiary
Długość 41 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 22 cm
Do pobrania