Spot Ball Wood - gdzie można go wykorzystać?

Zastanawiasz się nad zakupem lampy sufitowej, ale nie wiesz, jaką wybrać? Jeśli masz w domu kilka miejsc, w których przydałoby Ci się dodatkowe źródło światła wybierz lampy-spoty. Ich prosty kształt i naturalne materiały, z jakich zostały wykonane, sprawią, że świetnie sprawdzą się one w różnych pomieszczeniach.

Spot Ball Wood ma w sobie wszystko , czego potrzebujesz. Zbudowany z drewna dębowego w kolorze jasnego orzecha ze swoją naturalnością i ponadczasowym kształtem będzie pasował zarówno do pokoju, jak też do kuchni czy sypialni. Trzy ruchome, metalowe głowice z satynowym wykończeniem bez trudu umożliwią Ci zmianę ich pozycji. Od teraz możesz sam wybrać, która część pokoju będzie lepiej oświetlona. Przyjazne dla środowiska żarówki LED emitują jasne światło, przy którym swobodnie możesz czytać lub przygotowywać wieczorną kolację.

Uniwersalna kolorystyka i pragmatyczność spotów świetlnych sprawiają, że będą one pasować niemal do każdego wystroju wnętrza. Przekonaj się o tym już dziś, wybierając je do swojego domu.

Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania