Spot Ball Wood – sposób na czerń w mieszkaniu

Miłośnicy czerni z pewnością wiedzą, że kolor ten może dostarczyć trudności aranżacyjnych, jednak wnętrza z czarnymi elementami niewątpliwie zyskują intrygujący charakter. Lampa sufitowa Ball Wood łączy prostą formę z czernią reflektorów na drewnianej listwie – i to jest niezwykle udana kompozycja!

Czarne reflektory o kulistym kształcie i półmatowym wykończeniu zestawione z ciemnoorzechowym drewnem i srebrnymi detalami to z pewnością odważne rozwiązanie. Jednak forma oparta na prostych figurach geometrycznych sprawia, że lampa Ball Wood będzie eleganckim detalem uzupełniającym aranżację. Przykuje wzrok, ale i zachwyci funkcjonalnością.

Mimo że czerń na lampach nie jest typowym wyborem, spot Ball Wood został zaprojektowany w przemyślany sposób. Cztery reflektory skierowane w różne strony wypełnią przestrzeń światłem, którego natężenie możesz regulować – i stworzyć wyjątkowy klimat w swoim domu. Jeśli nie boisz się eksperymentów i odważnych rozwiązań, a przy tym cenisz jakość i troskę o detale – postaw na lampę Ball Wood!

Ball Wood - wymiary
Szerokość 26 cm
Wysokość 21 cm
Waga 3.1 kg
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał drewno bukowe/metal
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 6W
Ilość źródeł światła 4
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja (miesiące) 24
Kolor orzech/satyna