Spot Crest – nowoczesne oświetlenie Twojego wnętrza

Znudziły Ci się klasyczne lampy sufitowe lub żyrandole? Oświetlenie typu spot to stylowa propozycja dla miłośników nowoczesnych rozwiązań. Lampa jest nie tylko designerska, ale także bardzo praktyczna. Każde z czterech źródeł światła możesz skierować w dowolnie wybranym kierunku i zyskać precyzyjne oświetlenie.

Spot Crest posiada nowoczesną i lekką budowę. Cztery stylowe reflektory zostały umieszczone wzdłuż prostej białej listwy wykonanej z metalu. Każdy z punktów świetlnych posiada osobny wysięgnik z funkcją regulacji kąta i kierunku padania światła. Całość prezentuje się lekko i nowocześnie.

Spot Crest posiada cztery źródła światła z możliwością montażu żarówek typu GU10 o maksymalnej mocy 7W. Lampa posiada wymiary 24x93,5x12 cm, co czyni ją dobrym wyborem również do dużych i przestronnych pomieszczeń.

Oświetlenie typu spot to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych lamp. Lekkie i stylowe, zapewnia jasne i dokładne oświetlenie pomieszczenia. Spot Crest możesz uzupełnić, sięgając po inne modele z serii.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 93,5 cm
Wysokość 24 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania