Spot Crest – stylowy wybór do Twojego wnętrza

Szukasz alternatywy dla klasycznych lamp sufitowych? Spot Crest to stylowa propozycja, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Modne połączenie czerni i miedzioraz nowoczesna i lekka konstrukcja świetnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu industrialnym lub loftowym.

Spot Crest wyróżnia się kolorystyką oraz nietypową budową. Cztery efektowne reflektory zostały umieszczone wzdłuż podłużnej listwy wykonanej z czarnego metalu. Każdy z kloszy posiada miedziane wnętrze, dzięki czemu oświetlenie jest jeszcze jasne i przytulne. Atutem modelu jest możliwość regulacji kąta i kierunku padania światła, w każdej z lampek.

Czteropłomienny Spot Crest posiada oprawki przeznaczone do montażu żarówek typu GU10 o maksymalnej mocy 7W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa zapewnia jasne i precyzyjne oświetlenie, dzięki czemu będzie świetnym wyborem również do większego pomieszczenia.

Lampa posiada wymiary 24x93,5x12. Możesz powiesić ją w centrum pomieszczenia lub nad stołem i kuchennym barkiem. Oświetlenie możesz uzupełnić, wprowadzając stylowe kinkiety lub plafon z serii Crest.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 93,5 cm
Wysokość 24 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania