Spot Decker 2 – nowoczesne oświetlenie do mieszkania i nie tylko

Futurystyczny spot Decker 2L to oświetlenie, które zachwyci miłośników nowoczesnych klimatów w mieszkaniu. Ma interesujący design, który nie przypomina tradycyjnych lamp. Świetny do salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni, pokoju nastolatka, a także do biura, pubu, sklepu i wielu innych miejsc. Spot Decker 2L doskonale prezentuje się w pomieszczeniach umeblowanych w stylu nowoczesnym, loftowym i industrialnym. Będzie świetnym uzupełnieniem współczesnego wyposażenia wnętrza, w którym stawia się na oryginalność i innowacyjność.

Spot Decker 2L jest wykonany z aluminium i akrylu. Ma okrągłą podsufitkę, do której przymocowane są dwa cylindryczne, jednolite klosze. Spot Decker 2L może być zamontowany przy suficie lub do ściany tak, jak kinkiet. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED o mocy 10W, który emituje białe, neutralne światło. Kolor spotu to czarny. Wymiary wynoszą: 5,2 × 16 cm.

To ciekawe oświetlenie do pomieszczeń urządzonych w surowym stylu, w kamieniu i metalu oraz chłodnej kolorystyce. Będzie świetnie się prezentować w barze oraz nowoczesnym pokoju młodzieżowym.

Wymiary
Średnica 5,2 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.72 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.