Spot Demir – do mieszkania i wnętrz komercyjnych

Nowoczesny i praktyczny spot Demir sprawdza się w bardzo różnych pomieszczeniach. Można zamontować go w kuchni, przedpokoju, jadalni, lub dowolnym pokoju. Jeżeli masz do dyspozycji duże pomieszczenie, możesz zastosować kilka takich spotów. Ich plusem jest możliwość kierowania światła tam, gdzie jest potrzebne. Spot Demir na szynoprzewodzie jest też dobrym oświetleniem do biur, restauracji, barów czy sklepów. Pasuje do stylistyki nowoczesnej, minimalistycznej, loftowej i industrialnej.

Spot Demir jest zrobiony z metalu. To pojedynczy, ruchomy klosz-reflektor na szynoprzewodzie. Jego nowoczesny i oryginalny design sprawdzi się w pomieszczeniach komercyjnych. Źródłem światła jest jedna żarówka E27, którą trzeba dokupić osobno. Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Kolor spotu – czarny. Wymiary wynoszą: 8,5 × 8,5 × 24 cm.

Będzie pasować do nowoczesnych pomieszczeń, umeblowanych zgodnie ze współczesnymi trendami. Dobrze wygląda w każdej kolorystyce, szczególnie wyrazistej i zdecydowanej. Na większej przestrzeni, można zainstalować kilka spotów.

Wymiary
Szerokość 8,5 cm
Średnica 8,5 cm
Wysokość 24 cm
Waga 1 kg
Do pobrania