Spot Elsa – idealne oświetlenie do niedużego pokoju

Spot Elsa charakteryzuje się prostym designem, który wpisuje się w stylistykę nowoczesną, minimalistyczną, loftową i glamour. Pasuje do sypialni, pokoju młodzieżowego, kuchni, kawiarni, sklepu, hotelu. Można oświetlić nim przedpokój i przestrzeń nad ladą barową. Jest uniwersalny i elegancki. Dodaje wnętrzu blasku, ale nie dominuje nad całością wystroju. Pasuje do różnej kolorystyki wnętrz, ciepłej i chłodnej. Sprawdzi się jako oświetlenie nad biurkiem lub stolikiem w kąciku wypoczynkowym.

Spot Elsa został zrobiony z metalu. Ma podsufitkę w kształcie listwy i dwa błyszczące klosze. Klosze mają kształt walca lub tuby. Źródłem światła w spocie są dwie żarówki GU10. Należy dobrać je osobno. Do spotu dedykowane są żarówki energooszczędne, o czym warto wiedzieć przy wyborze. Spot Elsa jest w kolorach czarnym i złotym. Wymiary wynoszą: 26,5 × 5,7 × 15 cm.

Ten nowoczesny spot pasuje do równie nowoczesnych wnętrz, wypełnionych prostymi meblami lub takimi, które mają elementy metalowe. Pasuje do dodatków w ciepłych kolorach.

Wymiary
Długość 26,5 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania