Spot Elsa – minimalistyczna forma do nowoczesnych pomieszczeń

Spot Elsa jest bardzo praktycznym rodzajem oświetlenia, które można zastosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i punktach usługowych. W domu może świecić w kuchni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, sypialni, gabinecie. Pasuje w barze, sklepie, punktach usługowych, hotelach i wielu innych miejscach. Z uwagi na możliwość kierowania źródła światła w dowolny sposób, praktyczny spot Elsa świetnie sprawdzi się w biurze czy pracowni, gdzie mocniejsze światło jest potrzebne w konkretnym punkcie pomieszczenia. Najlepszy do wnętrz w stylu nowoczesnym i minimalistycznym.

Spot Elsa jest wykonany z metalu. Ma podsufitkę w formie listwy oraz dwa klosze w kształcie walca lub tuby. Nie posiada ozdób, to typowo minimalistyczny rodzaj oświetlenia. Do spotu potrzebne będą dwie żarówki GU10 – mogą być energooszczędne. Kolor spotu – biały. Wymiary wynoszą: 26,5 × 5,7 × 15 cm.

Ten nowoczesny spot pasuje do wszystkich kolorów. Idealny do surowych, nowoczesnych wystrojów z niewielką ilością mebli i ozdób. Szczególnie dobrze sprawdzi się nad biurkiem w pokoju młodzieżowym.

Wymiary
Długość 26,5 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania