Spot Elsa czarny – minimalistyczne oświetlenie niewielkiego pomieszczenia

Prosty i uniwersalny spot Elsa czarny dzięki swojemu designowi sprawdzi się w wielu miejscach. Z pewnością polubią go wielbiciele minimalistycznych form i jednolitej, ponadczasowej kolorystyki. Elsa pasuje do kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowego. Jest odpowiedni do biura, pubu, sklepu i wielu innych miejsc, gdzie bardziej niż przyciągająca wzrok forma liczy się funkcjonalność. Ten spot jest dedykowany do wnętrz w stylu nowoczesnym, industrialnym, minimalistycznym i loftowym.

Spot Elsa czarny jest wykonany z metalu. Dwa cylindryczne klosze można regulować o 360 stopni oraz na linii góra-dół. Podsufitka jest podłużna i prosta. Całość wygląda elegancko i minimalistycznie. Do spotu potrzebne będą dwie żarówki o gwincie GU10. Najlepiej wybierać dedykowane do niego energooszczędne żarówki LED. Wymiary spotu wynoszą: 26,5 × 5,7 × 15 cm.

Spot Elsa będzie pasował do surowych wnętrz, urządzonych w minimalistycznej stylistyce. Dobrze komponuje się z kamieniem i metalem oraz ciemną, zdecydowaną kolorystyką.

Wymiary
Długość 26,5 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania