Spot Elsa – oświetlenie w nowoczesnym stylu nie tylko do domu

Solidny i praktyczny spot Elsa to oświetlenie o nowoczesnym designie. Pasuje do wielu pomieszczeń. Może stanowić główne oświetlenie kuchni, salonu i pokoju młodzieżowego. Pasuje także do nowoczesnych biur i punktów usługowych. Jest dość widoczny, więc musi pasować do całego wystroju. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, loftowym i industrialnym. Może oświetlać również wnętrza pubów – tam będzie idealnie pasować do sprzętów z metalowymi elementami i kamiennych ścian.

Spot Elsa jest wykonany z metalu. Ma kwadratową podsufitkę, do której przymocowane są cztery cylindryczne klosze. Te klosze są ruchome, można dzięki nim kierować strumieniem światła na wszystkie strony i na linii góra-dół. Potrzebne są cztery żarówki GU10, które należy dokupić osobno. Kolor spotu – czarny. Wymiary wynoszą: 21 × 21 × 15 cm.

Spot Elsa będzie ciekawym, nowoczesnym elementem wyposażenia w biurze, gdzie dominuje proste umeblowanie, jak i w salonie, urządzonym w chłodnych kolorach. Pasuje do mebli z elementami metalowymi.

Wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 15 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania