Spot Kolumbia – światło w stylu vintage

Lampa ze stali Kolumbia będzie doskonałym wyborem, jeśli zależy Ci na oświetleniu dość dużej przestrzeni, ale nie masz zamiaru kupować kilku różnych lamp. Spot Kolumbia posiada kilka źródeł jasnego i mocnego światła, które można ustawić w wybranym przez siebie kierunku. Takie oświetlenie w mieszkaniu jest bardzo praktyczne, ergonomiczne, a także pozwala zaoszczędzić środki.

Lampa reflektor wykonana jest ze stali w kolorze chromu. Do dyspozycji masz w niej trzy źródła światła o maksymalnej mocy 40W każde. Lampa z walcowatymi, stylowymi kloszami a’la lata 50. pasuje do każdego wnętrza. Jej jasne światło jest uniwersalne, sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w prywatnym mieszkaniu. Do kompletu należy dokupić źródła światła z gwintem typu E27. Lampa z reflektorami równomiernie oświetla wybrane obiekty (ma ruchome klosze), dzięki czemu pozwala np. czytać wieczorem i nie męczy oczu.

Lampa ze spotami ma wymiary 70x11x21 cm. Sprawdzi się najlepiej w nowoczesnych mieszkaniach oraz wnętrzach w stylu paryskim, modern vintage, vintage i boho z dużą ilością naturalnego światła.

Kolumbia - wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata