Spot Kongo – dwupłomienny spot o wszechstronnym zastosowaniu

Z pewnością posiadasz w swoim mieszkaniu więcej niż jedno miejsce, które chcesz wyróżnić w wyjątkowy sposób. Być może jest to galeria ścienna z rodzinnymi fotografiami, rysunki dzieci albo kolekcja pamiątek z egzotycznych podróży. W zwróceniu uwagi na osobiste skarby pomoże Ci spot Kongo o dwóch źródłach światła. Co istotne, reflektory są regulowane w płaszczyźnie góra-dół, dzięki czemu kąt padania światła możesz dopasowywać do aktualnych potrzeb.

Chcesz doświetlić jakąś przestrzeń w salonie lub kuchni, ale na suficie panuje już wystarczający „tłok”? W takim razie zdecyduj się na dwupłomienny spot Kongo. Ze względu na niewielkie rozmiary spotu, możesz go zamontować w dowolnym miejscu na ścianie.

Nowoczesny spot jest wykonany z metalu w kolorze antracyt, który jest kolorem uniwersalnym. Spot doskonale wypadnie w aranżacji pomieszczenia w stylu industrialnym, modern czy scandi. Jeśli lubisz stonowaną kolorystykę, to wraz ze spotem możesz zdecydować się na inne elementy wyposażenia o barwie grafitowej, dzięki czemu uzyskasz efekt harmonijny wizualnie.

Wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon