Spot Kos – optymistyczny akcent w mieszkaniu

Po latach mody na jasny (biały) wystrój wnętrza przychodzi czas na powrót koloru! Kolor ma moc metamorfozy wnętrza, a także zdolności terapeutyczne. Czerwony dodaje energii, niebieski uspokaja, a pomarańczowy – symbolizuje aktywność i pobudza do działania.

Spot Kos poza kolorem ma też inną zaletę: stylowy, kulisty kształt. Pomarańczowy reflektor będzie pasował do wielu wnętrz – nie tylko do nowoczesnych i minimalistycznych, ale i tych w stylu vintage. Nada domowym pomieszczeniom nieco nonszalanckiego, artystycznego wyglądu. Będzie pasować również do pracowni i innych kreatywnych miejsc.

Lampa spot jest wykonana ze stali lakierowanej na oryginalny kolor. Do modelu należy dokupić żarówkę z gwintem typu GU10 o mocy maksimum 50W. Dzięki elastycznemu ramieniu możesz nakierować mocny snop światła w miejsce, którego tego wymaga. Pomarańczowa lampa ma kompaktowe wymiary: 10x14 cm. Będzie wyglądać najlepiej z innymi lampami z okrągłym kloszem lub w otoczeniu większej ilości lamp tego samego modelu.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.465 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon