Spot Kos – obierz kierunek na światło!

Jasne wnętrza sprawiają wrażenie ciepłych, większych niż w rzeczywistości, a nawet… świeżo posprzątanych. Aby cieszyć się wspaniale rozświetloną przestrzenią, nie musisz mieć wielkich okien – spot Kos zapewni Ci światło dokładnie tam, gdzie zechcesz.

Lampa umożliwia punktowe zaakcentowanie wybranych obszarów – dzięki ruchomym uchwytom możesz „wycelować” reflektorki prosto na stół, ścianę TV czy fotel. Jeśli chcesz uzyskać ogólne oświetlenie, możesz ustawić wszystkie trzy klosze w jednej linii, co wzmocni efekt rozjaśnienia całej przestrzeni. Dzięki kompozycji poziomej lampa typu spot świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach z niskim lub skośnym sufitem, np. na poddaszu. Metalowa konstrukcja zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia, zaś ciemna kolorystyka (antracyt) sprawia, że lampa jest dobrze widoczna w aranżacji.

Reflektorki w kształcie kul nadają lampie nieco futurystyczny charakter – plafon Kos sprawdzi się więc w bardzo nowoczesnym i „męskim” salonie. Ze względu na możliwość ukierunkowania światła lampę warto zastosować także w kuchni (np. do oświetlenia blatu roboczego), pracowni projektowej i biurze.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 15 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon