Spot Madison – praktyczne oświetlenie w designerskiej oprawie

W salonie odpoczywasz i relaksujesz się przy oglądaniu telewizji, jadasz posiłki i przyjmujesz gości, spędzasz czas z rodziną, a czasami nawet śpisz. Do tak wszechstronnego wnętrza potrzebujesz równie praktycznego oświetlenia – takiego jak lampa z reflektorami Madison.

Podstawą tego spotu jest kwadratowa listwa, do której przymocowane są trzy półkoliste klosze. Możesz obracać reflektorkami wewnątrz obręczy, kierując światło pod różnymi kątami – w ten sposób lepiej doświetlisz przestronne wnętrze i zaakcentujesz wybrane miejsca. Czarna konstrukcja z detalem w postaci stalowych wężyków sprawia, że spot Madison doskonale pasuje do aranżacji w „surowym” stylu. Mimo technicznego designu za pomocą tej lampy możesz uzyskać dość przytulną atmosferę. Taki efekt jest zasługą wbudowanych lamp LED, które zapewniają bardzo jasne i ciepłe światło (3900 lm, 3000 K), delikatnie rozproszone przez szklane osłony.

Czarne reflektorki to atrybut industrialnych i loftowych wnętrz, jednak ten model możesz dopasować także do nowoczesnych aranżacji. Lampa typu spot sprawdzi się jako oświetlenie główne w salonie, choć możesz ją wykorzystać w celu doświetlenia blatu kuchennego czy kącika do nauki w pokoju nastolatka.

Wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 8 cm
Waga 3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon