Spot Madison – świetlisty punkt w nowoczesnej aranżacji

W przestronnych wnętrzach warto zainstalować dodatkowe punkty świetlne, które pozwalają uniknąć mrocznych miejsc i poprawiają funkcjonalność pomieszczenia. Dobrym rozwiązaniem będzie jednopunktowy spot Madison, który warto zamontować wszędzie tam, gdzie nie sięga światło głównej lampy.

Reflektorek doskonale sprawdzi się jako oświetlenie wspomagające główną lampę. Możesz zamontować go na ścianie lub suficie. Ruchomy uchwyt umożliwia precyzyjne ustawienie półkolistego klosza, co jest bardzo przydatne, gdy chcesz doświetlić blat kuchenny czy ścianę udekorowaną plakatami. Dzięki stali lakierowanej na biało spot Madison jest wytrzymały, a przy tym nie rzuca się w oczy na jasnym suficie. Dyskretny reflektor przydaje się zwłaszcza wówczas, gdy potrzebujesz sporo światła punktowego, a chcesz zamontować lampy główne w innym stylu. Spot jest wyposażony w zintegrowany moduł LED – dzięki ciepłej barwie i szklanej osłonie lampa zapewnia miękkie, przytulne światło.

Metalowa lampa - reflektor z ozdobnym „wężykiem” to świetny dodatek do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Aby uzyskać rozbudowany system oświetleniowy, zainstaluj spoty na obrzeżach sufitu, a w części centralnej zamontuj duże lampy wiszące.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 8 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon