Spot Megan – z czarnym, metalowym kloszem

Szukasz minimalistycznego oświetlenia, które będzie uniwersalne, a zarazem oryginalne? Spot Megan to wielofunkcyjne oświetlenie punktowe, które jednocześnie stanie się elementem dekoracyjnym w Twoim salonie, sypialni, garderobie czy przedpokoju. Nowoczesny, minimalistyczny spot pasuje do pomieszczeń m.in. w stylu vintage, industrialnym czy loftowym.

Spot Megan posiada metalowy klosz ażurowy, lakierowany na kolor czarny. Wewnątrz znajduje się oprawa na jedną żarówkę dedykowaną, którą dobierzesz w kategorii “źródła światła”. Spot posiada praktyczny klips, który umożliwia łatwe mocowanie oświetlenia do dowolnego podłoża, np. blatu stołu, biurka czy toaletki, powierzchni lustra albo drzwi szafy. Spot świetnie sprawdzi się do doświetlenia niewielkich przestrzeni i trudno dostępnych miejsc, np. w garderobie, spiżarni, szafie wnękowej czy szafce pod schodami.

Wysoka jakość wykonania sprawia, że spot Megan zachowuje stylowy wygląd przez lata. Wszystkie lampy z naszej oferty objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania