Dodatkowe oświetlenie przekonuje coraz liczniejsze rzesze ludzi, którzy czerpią z dodatkowych wiązek światła inspira. Zarówno ze względów wizualnych jak i praktycznych decydujemy się na urozmaicenie salonów, czy kuchni w kilkuczłonowe, reflektorowe kompozycje. Jedną z nich jest spot w wersji Modern. To wysokiej jakości oświetlenie, które zamontujemy przede wszystkim jako światło dodatkowe.

 

Dodatkowa porcja  światła na wieczorny klimat lub ekspozycję

Użycie specyficznej wiązki światła jaką daje snop umożliwia lepszą ekspozycję poszczególnych części i przedmiotów w pomieszczeniach. Jako lampa sufitowa nie spełni się dostatecznie - przede wszystkim z powodu niskiego natężenia światła (żarówka LED trzywatowa). Jak na wieczorny klimat lub okazjonalne wpadnięcie do kuchni będzie to zupełnie wystarczające naświetlenie. Niewielkie zużycie energooszczędnej żarówki pozwoli zaś cieszyć się dodatkową porcją światłą, przy niewielkiej dopłacie za prąd.

 

Lekka lampa

Jak na uniwersalny spot przystało urządzenie przyjmie żarówki LED różnych klas energetycznych, od A++ do E. Wspornik z metalu czyni zakończenie lampki stabilnym, do przymocowania w dowolne miejsce. Lampa jest niezwykle lekka, gdyż waży zaledwie 300 gramów. Szukając świetlnego urozmaicenia na ściany lub sufity warto wziąć niniejszy produkt pod uwagę.

 


 • Wykończenie w kolorze chrom
 • Klosz w kolorze białym
 • Źródło światła 1xGU10 3W LED
 • Modern - wymiary
  Głębokość 15 cm
  Szerokość 13 cm
  Wysokość 13 cm
  Waga 0.3 kg
  Do pobrania
  Pozostałe informacje
  Źródło światła LED/GU10 3W
  Materiał metal