Spot Mono 4 × 320 × 12,5 cm – minimalistyczne, oryginalne oświetlenie do nowoczesnych wnętrz

Minimalistyczny spot Mono 4 × 320 × 12,5 cm to ciekawy sposób na oświetlenie bardzo różnych wnętrz. W domu sprawdzi się w dużym salonie, poza tym świetnie nadaje się do restauracji, biura, sklepu. Ma prosty design, który łatwo wkomponuje się w wystrój wnętrza, szczególnie jeśli jest on w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym lub loftowym. Spot Mono nadaje nowoczesnego klimatu, a przede wszystkim jest bardzo funkcjonalny, zyskujesz dzięki niemu dużo światła – posiada aż osiem kloszy.

Spot Mono 4 × 320 × 12,5 cm został zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Ma aż osiem niedużych kloszy w kształcie walca, świecących w różnych kierunkach. Klosze umieszczone są na prostej, długiej podsufitce. Lampa nie ma ozdób. Potrzebujesz do niej ośmiu żarówek GU10. Warto wybrać energooszczędne żarówki LED. Kolor – czarny. Wymiary to: 4 × 320 × 12,5 cm.

Doskonale będzie się prezentować w barze na tle kamiennych ścian i mebli z elementami z metali. Pasuje do każdej kolorystyki, ale najbardziej służą mu chłodne i ciemne odcienie.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 320 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.19 kg
Do pobrania