Spot Mono 4 × 415 × 12,5 cm – oświetlenie do dużych pomieszczeń

Nowoczesny, prosty i funkcjonalny spot Mono 4 × 415 × 12,5 cm to idealne źródło światła do większych pomieszczeń. Pasuje do stylu nowoczesnego, industrialnego, loftowego i minimalistycznego. Może służyć za oświetlenie w sklepie, barze, restauracji, biurze, pomieszczeniach firmowych, magazynach. Jest dość uniwersalny i dzięki temu może pasować do wnętrz, których przeznaczenie bardzo się różni. Daje dużo światła, ponieważ jest to lampa ośmiopunktowa, a klosze-reflektory świecą w różnych kierunkach. Jeżeli szukasz oświetlenia, które będzie praktyczne i na czasie, spot Mono jest dla ciebie.

Spot Mono 4 × 415 × 12,5 cm został zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Ma bardzo prostą formę. Podsufitka to kształt długiej listwy, a klosze-tuby rozmieszczone są po dwa w odstępach. Lampa nie posiada ozdób. Oświetlenie stanowi osiem żarówek GU10. Należy dobierać je osobno. Kolor spotu to czarny. Jego wymiary wynoszą: 4 × 415 × 12,5 cm.

Ten uniwersalny, czarny spot pasuje do każdej kolorystyki. Idealnie komponuje się z minimalistycznym wyposażeniem baru lub sklepu. Na dużej powierzchni można zastosować więcej niż jeden.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 415 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania