Spot Mono 4 × 415 × 12,5 cm – prosty i minimalistyczny do różnych pomieszczeń

Spot Mono 4 × 415 × 12,5 cm to oryginalne oświetlenie, przeznaczone do większych pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w sklepach, restauracjach, pracowniach, salach szkoleniowych, dużych przestrzeniach biurowych i wielu innych miejscach. Daje dużo światła, które dodatkowo można regulować, dzięki ruchomym kloszom. Choć design spotu jest raczej prosty, to najlepiej umieszczać go jako oświetlenie w pomieszczeniach, urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, minimalistycznym i loftowym. W takim otoczeniu spot Mono ma szansę stać się idealnym elementem wyposażenia.

Spot Mono 4 × 415 × 12,5 cm to oświetlenie wykonane z metalu i tworzywa sztucznego. Jego podstawą jest podłużne ramię – podsufitka, na którym przymocowano osiem kloszy w kształcie walca. Do lampy potrzebne będą żarówki o gwincie GU10. Najlepiej wybierać energooszczędne, ledowe. Spot Mono ma kolor biały.

Ten prosty spot świetnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem, umeblowanym w taki właśnie sposób, pasuje do każdej kolorystyki. Można zastosować oprócz niego inne lampy w takim samym stylu.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 415 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania