Spot Mono – nowoczesne i stylowe oświetlenie do dużych wnętrz

Oryginalny spot Mono to bardzo ciekawy sposób na oświetlenie pomieszczenia i dodanie mu wyjątkowego charakteru. Nowoczesny design i inspirująca kolorystyka są tym, co wyróżnia spot Mono spośród wielu innych lamp. Ten spot sprawdzi się w restauracjach, sklepach, biurach, pomieszczeniach firmowych. Będzie podkreślać wystrój wnętrza, szczególnie jeśli jest to styl nowoczesny, minimalistyczny, industrialny lub loftowy. Spot może sprawdzić się w niektórych bardziej surowych aranżacjach glamour.

Spot Mono jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. To prosty – jeśli chodzi o design – model oświetlenia, w którym występuje jedno długie ramię z umieszczonymi na nim ośmioma kloszami w kształcie walca. Klosze mogą świecić w różne strony. Do spotu należy dobrać żarówki o gwincie GU10, najlepiej, żeby były to żarówki LED. Kolory produktu to czarny i złoty.

Ten ciekawy spot podnosi walory estetyczne pomieszczenia. Pasuje zarówno do surowych wystrojów, jak i tych, które przełamane są designerskimi dodatkami (np. w złotym kolorze). Można zestawiać go z innymi lampami z tej kolekcji.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 320 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 4.19 kg
Do pobrania