Spot Mono – estetyka i nowoczesność w jednym

Elegancki spot Mono o długości 12,5 cm łączy ciekawą kolorystykę z designerskim wyglądem po to, by zachwycić miłośników nowoczesnych klimatów we wnętrzu. Z uwagi na dość duży rozmiar spotu, najlepiej nadaje się on do punktów usługowych, biur, restauracji, sal reprezentacyjnych, sklepów. Jest praktyczny i zarazem ozdobny. Świetnie prezentuje się we wnętrzach urządzonych we współczesnym stylu. Jeśli chodzi o idealną aranżację, to spot Mono z pewnością sprawdzi się w pomieszczeniach nowoczesnych, loftowych, industrialnych i minimalistycznych.

Spot Mono to oświetlenie, które wykonano ze stali i tworzywa sztucznego. To prosty model, na długiej, metalowej podsufitce z ośmioma kloszami – tubami, do których potrzebne będą żarówki o gwincie GU10. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED, które charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością. Kolory to czarny i złoty.

Ten estetyczny spot świetnie będzie wyglądać jako oświetlenie nowoczesnego sklepu lub baru, gdzie stawia się nie tylko na praktyczność, ale także doskonały wygląd elementów wyposażenia.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 415 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania