Spot Mono – minimalistyczne, ścienne oświetlenie

Spot Mono to doskonałe rozwiązanie na dodatkowe oświetlenie pomieszczenia. Nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu może być umieszczony nawet w malutkim pokoiku. Można postawić na pojedynczy model lub kilka takich samych w większym pomieszczeniu. Pasuje do pokoju młodzieżowego, kuchni, sypialni, gabinetu, salonu, przedpokoju. Sprawdzi się w hotelach i barach. Można rozmieścić spoty wzdłuż ściany, np. w holu hotelowym lub dużym przedpokoju. Idealny do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, industrialnego i loftowego.

Spot Mono jest zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Ma prosty design, składający się z prostokątnej podstawy – elementu przylegającego do ściany i klosza w kształcie tuby, którego ozdobą jest złoty kolor w środku. Do spotu potrzebna będzie żarówka GU10. Według zaleceń producenta powinna być to żarówka LED. Kolory – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 12 × 19,5 cm.

Czarny spot Mono sprawdza się niemal w każdej kolorystyce. Pasuje do różnych mebli, w tym nowoczesnych z metalowymi elementami, oraz drewnianych. Sprawdza się w towarzystwie lamp z tej samej kolekcji.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania